Pratik saç kesim ve evde saç şekillendirmeler

  Son moda saç maskelerine bir ton para harcamadan saçınızı daha sağlıklı hale getirecek farklı kesimler bulacaksınız.

  0
  62
  Günlük rutininizi kolaylaştıracak yardımcı saç kesmek koleksiyonuna göz atın. Son moda saç maskelerine bir ton para harcamadan saçınızı daha sağlıklı hale getirecek farklı kesimler bulacaksınız. Dahası, saçlarınızı çatal, yemek çubukları ve bobby pinleri gibi sıradan ve beklenmedik şeyler kullanarak nasıl kıvrılacağına dair farklı şaşırtıcı fikirler var. Belki spiral bukleler, plaj dalgaları, retro bukleler ve sıkı bukleler gibi farklı bukleler olduğunu bilmiyordunuz. Eğitimin tamamını inceleyin!
  Keten tohumu çok sayıda vitamin, mineral ve bir Omega-3 kaynağı içerir ve tıpta, güzellik ürünlerinde ve saç maskelerinde bir madde olarak yaygın şekilde kullanılır. Keten tohumu, kuru saç ve kepek için bir çare olarak kullanılan saçınızı beslemeye yardımcı olur. Bu videoda saçınızı korumaya ve bölünmüş uçlar gibi rahatsız edici bir sorunu önlemeye yardımcı olacak bir keten tohumu termoprotektör jel tarifi bulacaksınız. Bir tencereye 2 bardak su dökün ve 2 yemek kaşığı ekleyin. keten tohumu ve kaynatın. Karışımı soğumaya bırakın ve temiz bir külotlu çorap kullanarak jeli sıkın. Saçınızı şekillendirmeden önce jeli uygulayın.
  Başka bir serin tarif ise sabahları saçları temizlemek için vaktiniz yoksa ya da 5 dakika içinde özel günler için hazırlanmanız gerekiyorsa size yardımcı olacak ev yapımı kuru şampuan. Yağlı saçlar için bu acil tarifleri deneyin: bir kaseye alın ve nişasta, kakao tozu, kabartma tozu karıştırın. Bu kuru şampuanı kozmetik bir fırça kullanarak uygulayın. Bu tarifi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!
  Öğreticimizi izleyin ve saçınızı kesmeden evde sahte patlama yapmaya çalışın. Dahası, uzun saçlar için herhangi bir vesile ile yaratması ve uyması çok kolay olan birçok saç modeli var. Keyfini çıkarın!
  
  Zaman damgaları:
  00:12 Hızlı bukleler
  02:03 Patlamaları kesmenin akıllı yolu
  02:50 Keten tohumu termoprotektörü
  04:12 Ev yapımı kuru şampuan
  09:14 Sahte patlama yapmaya çalış
  10:30 Uzun saçlar için harika saç modelleri

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here